Listy do A.

26.06.2010 g. 22:15

Dziś są Twoje urodziny. I uwierzyć nie mogę, że to już kolejne. Pamiętam dokładnie dzień Twoich narodzin.

Czekałam na niego bardzo niecierpliwie. Już dwa tygodnie przed terminem każdy skurcz, każdy ból brzucha to była dla mnie nadzieja, że już za chwilę Cię zobaczę.

Zła byłam na pielęgniarki, kiedy tak zwyczajnie w świecie mówiły, że to tylko skurcze przepowiadające, że jeszcze nie czas. Tęskniłam za Tobą. Bardzo często mi się śniłaś, że tulę Cię w ramionach, że uśmiechasz się do mnie, że jesteś taka drobna i niewinna. W każdym śnie czułam Twoją miłość do mnie i tę samą tęsknotę i potrzebę przytulenia, jaką ja odczuwałam do Ciebie. Kiedy się budziłam głaskałam i tuliłam swój brzuch, a Ty kolejnym ruchem upewniałaś, że jesteś, że już Cię mam, najbliżej jak tylko można.

Moja miłość do Ciebie zakorzeniała się w moim sercu, a ja dziwiłam się, że można kochać tak bardzo! Z każdym dniem mocniej. I do dnia dzisiejszego ta miłość ma wartość rosnącą.

Uwielbiam kiedy w domu rozbrzmiewa Twój śmiech,

kiedy rozmawiasz z lalkami powtarzając im moje słowa do Ciebie.

Uwielbiam, kiedy przychodzisz gdy gotuję obiad i łapiesz mnie za nogę mówiąc, że mnie kochasz.

Kiedy tańczysz i śpiewasz, bo to znak, że jesteś w dobrym humorze.

Uwielbiam kiedy wołasz mnie, bym utuliła Cię do snu.

Kiedy biegniesz z otwartymi ramionami, gdy przychodzę po Ciebie do przedszkola.

Uwielbiam nasze powroty rowerem z przedszkola. To tylko nasz czas, w skwarze słońca lub w lekkim wiosennym deszczu. I nasze rozmowy. Krótki przystanek by zerwać kwiatka i posprzeczać się, czy to już wieczór czy jeszcze dzień. Posłuchać grających na polu świerszczy i zaplanować kolejne godziny kończącego się dnia.

Uwielbiam nasze wspólne śniadania, gdy na wędlinkę mówisz „vivinka”, a wznosząc toast : „to za zboje!” rozbawiasz Tatę do łez.

Śmieszy mnie niedopita kawa zbożowa, która musi być, bo jak Mama i Tata ma, to Ty też.

Kocham przyglądać się Tobie gdy śpisz.

Kocham każdy centymetr Twojego ciała. Zwłaszcza te malutkie znamię, które po mnie odziedziczyłaś, pieprzyk na biodrze, malutkie stópki i rączki, wystający brzuszek, niebieskie oczy i piękne usteczka!Twój uśmiech – uważam, że jest najpiękniejszy na świecie! Kocham Twój zapach.

Dziś są Twoje urodziny.Więc nie może zabraknąć życzeń. Życzę Ci szczęścia każdego dnia. Mnóstwa powodów do uśmiechu i radości. Przyjaciół najwierniejszych i prostych ścieżek w życiu. Życzę Ci spełnienia marzeń najskrytszych i tych najbardziej prozaicznych. Postaram się pomóc Ci spełnić jak największą ich ilość. Wiem, że razem z Tatą będziemy Twoją największą ostoją i podporą, najwierniejszymi przyjaciółmi, dlatego też chciałabym Ci życzyć, byśmy mogli cieszyć się swoją obecnością jak najdłużej się da.

Kocham Cię! Pamiętaj o tym każdego dnia!

Twoje narodziny – mój awans na najpiękniejszą rolę w życiu. Bo bycie Twoją Mamą to najpiękniejsza rzecz jaka mnie spotkała.

 

DSC_0185

 

12 myśli na temat “26.06.2010 g. 22:15

  1. Pieknie to napisałaś,wzruszyłam sie zwlaszcza ze jestem poza domem i zobacze sie z nimi w niedziele dopiero.uwielbiam u dzieci ich szczerosc,bezposredniosc,to ze buziak mamy uzdrawia, przytulas pomaga zasnac i poki co w wielu sprawach mama jest calym swiAtem,usciski dla was i buziaki!

  2. Najlepszego oby jak najwiecej było słychać Agacinki śmiech :*
    pięknie to napisałaś od razu można wyczuć,że słowa prosto z serca płyną <3
    tak nie mogłyśmy się tych naszych dziedziaczków doczekać a teraz ten czas tak szybko mija :)

    1. dokładnie tak, ale pociesza mnie to, że każdy wiek jest świetny i trochę żałuję, że tak szybko , a jednocześnie nie mogę się doczekać gdy będzie duża i taka „do pogadania” ;)

  3. Bardzo pięknie napisane :-). Miałam ciarki na ciele jak czytałam. Łezka też się w oku zakręciła.Wszystkiego najlepszego dla Agatki :-*:-*:-*

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google

Komentujesz korzystając z konta Google. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s