W naszym życiu

W przeddzień lata

1-image257 1-image306 1-image320 1-image379 1-image384Tej wiosny skosztowaliśmy już upałów ponad trzydziestostopniowych. Udało się wykorzystać do tej pory jeden z najcieplejszych weekendów na totalny relaks. Działka mojej siostry i szwagra za miastem jest miejscem baaardzo wyciszającym. Z dala od głównych ulic, dookoła zieleń, lasy i łąki i najważniejsza zaleta – zero sąsiadów w promieniu kilkuset metrów i brak zasięgu jakiejkolwiek sieci ;)

Potem z pogodą jak było i jest – sami wiecie. Są tego efekty – naokoło różne wirusy atakują nasze dzieciaki. Co chwilę gdzieś czytam i słyszę, że któreś gorączkuje, inne kaszle, katarzy… Tu angina, tam zapalenia. Agatka już od tygodnia kaszle i katarzy, a do tego ma nawracające stany podgorączkowe. Jednak silnie walczy bez żadnych „zbijaczy” i tak maksymalnie temperatura dochodzi do 38st. następnie szybko opada. Jednak organizm nieco zmęczony walką z gorączką gorzej sobie radzi z kaszlem i katarem :(

Dziś Dzień Dziecka i niestety sumą wszystkich zdarzeń, mimo ładnej pogody spędzamy go w domu. Agatka musi nabrać sił i witalności, by do końca zwalczyć choróbsko, które już powoli nas opuszcza (mam taką nadzieję). Za to na następny weekend zaplanowaliśmy ogromną przygodę na Mazurskich terenach :) To będzie rekompensata!!! – mam nadzieję, że udana :)

Zostawiam Was z porządną porcją zdjęć i lecę poczytać książkę, by wykorzystać w pełni Agatki popołudniową drzemkę ;) Życzę wszystkim dzieciom – małym i dużym – wszystkiego najlepszego, dużo pogodnych dni, mnóstwa wspólnego czasu z najbliższymi, a przede wszystkim spełnienia marzeń! :)

1-image360 1-image359 1-image329 1-image354 1-image283 1-image423 1-image429 1-image435 1-image396 1-image416 1-image391 1-image367 1-image332 1-image330 1-image456

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google

Komentujesz korzystając z konta Google. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s