Uncategorized

Kula w gardle

DSC_1236 DSC_1246 DSC_1299 DSC_1275 DSC_1256 DSC_1248Powinnam być przyzwyczajona. Powinnam przeżyć to bez większych emocji. A jednak trzeci dzień z kolei ledwo zamykam za sobą drzwi. Pocieszające jest że Ona nie ma z tym problemu. Z niecierpliwością czeka na kolejny dzień, kiedy spotka koleżanki i zacznie zabawę.

Wydawało by się, że jesteśmy weteranami. Agatka przygodę ze żłobkiem zaczęła w dziewiątym miesiącu swojego życia nieprzerwalnie kontynuując w przedszkolu, aż do października poprzedniego roku. Zrobiliśmy przerwę bo ciągle chorowała. Przedszkolna dieta pogarszała Jej stan. Uznaliśmy że zasługuje na przerwę przed obowiązkową szkołą i porządną opiekę jaką da Jej tylko… mama.

No i teraz masz babo placek. Ona stęskniona za przygodami przedszkolnymi, znudzona maminym trybem życia bawi się dobrze, a ja zostałam sama z tą zimną kawą w ręku, siedząc w pustym domu. Wiem, wiem. Długo tak nie będzie. Wkrótce dołączy do mnie ktoś kto zajmie większość mojej uwagi, ktoś kto przewróci poukładane w rutynę dni, ktoś kto nie pozwoli mi stać pod drzwiami klasy i podglądać jak Jej/Jego siostra zaczyna szkolny dzień.

Ale dzisiaj mam łzy w oczach i kulę w gardle. Przyzwyczaiłam się do przebywania z Nią 24 godziny na dobę i tęsknię jak cholera.DSC_1264 DSC_1273 DSC_1314 DSC_1304

Jedna myśl na temat “Kula w gardle

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google

Komentujesz korzystając z konta Google. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s